Pavel Šafr si posvítil na Babišovy potraviny. Sepsal čtenářům, které jsou nekvalitní

02.04.2018 13:30 | Zprávy

V tuto chvíli jsou chemicko-potravinářské podniky Andreje Babiše (ANO) odloženy ve svěřenském fondu Andreje Babiše, ale server Forum24.cz Pavla Šafra si i tak posvítil na potraviny, které podniky premiéra v demisi vyrábějí. Hodnocení těchto produktů nedopadlo právě nejlépe. Babišovy podniky prý prodávají falšované potraviny.

Pavel Šafr si posvítil na Babišovy potraviny. Sepsal čtenářům, které jsou nekvalitní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Potraviny, ilustrační foto

Kontroloři Státní zemědělské a potravinářské inspekce pravidelně kontrolují výrobky prodávané na českém trhu. Její pozornosti neunikly ani produkty podniků v tuto chvíli odložených ve svěřenském fondu trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše. Ukázalo se například, že šunka, která je Kosteleckými uzeninami vydávána za šunku stoprocentní jakosti, šunkou stoprocentní jakosti být nemusí.   

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Proč jste se vzdal Agrofertu?

Budoval jste ho snad půlku vašeho života a teď se ho vzdáte, kvůli možným čtyřem rokům, které ani nejsou jisté, abyste byl premiér? Stojí vám to za to? A co budete dělat za 4 roky? Plánujete být dál v politice?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

10:16 Zavírání za Jaroslava Seiferta? KSČM řeší budoucnost i hrozbu zákazu

„Pokud jde ‚nebezpečnou ideologii‘ vyřešit tím, že si objednám nové razítko a vytisknu jiné plakáty,…