Pekarová chytala prezidenta za fakta. Takto to dopadlo

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

26.12.2021 19:18 | Ze sítí

Slovům prezidenta Miloše Zemana ve vánočním poselství a následné reakci předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové se věnoval ve svém facebookovém příspěvku právník Pavel Hasenkopf.

Pekarová chytala prezidenta za fakta. Takto to dopadlo
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová

Prezident Miloš Zeman ve svém vánočním poselství mimo jiné zmínil Zelený úděl, který nám podle něj přikazuje v roce 2030 přestat topit zemním plynem, od roku 2035 nejezdit v autech se spalovacími motory. 

Předsedkyně Sněmovny a šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová následně pro ČTK uvedla, že Zeman se dopustil ve svém poselství celé řady nepřesností. „Například když tvrdil, že součástí Green Dealu je i zákaz vytápění plynem od roku 2030,“ uvedla Pekarová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

21:41 Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

„Nemělo by se zapomenout na hrdiny bojující za naši vlast. Jezdíme na veškeré pietní akty,“ sdělil j…