Petice navrhuje pojmenovat věznici po Klausovi. Češi se baví, reaguje Fenič

06.01.2013 18:27 | Zprávy
autor: vfe

Režisér Fero Fenič zhruba před rokem založil petici, ve které navrhoval pojmenovat pražské ruzyňské letiště po zesnulém Václavu Havlovi. To se nakonec povedlo. Teď se objevila podobná výzva, která chce po prezidentu Václavu Klausovi pojmenovat věznici na Ruzyni. Opět zde figuruje jméno Feniče, ale ten odmítá, že by s tím měl něco společného. Napsal server lidovky.cz.

Petice navrhuje pojmenovat věznici po Klausovi. Češi se baví, reaguje Fenič
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus pronesl poslední novoroční projev ve svém funkčním období

Oznámení koluje po sociálních sítích. Objevila se v ní navíc jména několika osobností českého kulturního a veřejného života.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…