Petr Cibulka oslovil před volbami národ: Probíhá tu zcela očividná sovětizace. V celé EU. Každý Čech by měl mít doma samopal a umět s ním zacházet

25.09.2017 22:59

Moderátor Daniel Takáč v pondělních Událostech, komentářích ČT zpovídal předsedu strany Volte Pravý Blok Petra Cibulku. Takhle to dopadlo.

Petr Cibulka oslovil před volbami národ: Probíhá tu zcela očividná sovětizace. V celé EU. Každý Čech by měl mít doma samopal a umět s ním zacházet
Foto: Repro Foto: ČT24
Popisek: Petr Cibulka v pořadu Politické spektrum
reklama

„Evropská unie směřuje čím dál rychleji k Sovětskému svazu. Ta sovětizace je naprosto očividná,“ konstatoval na úvod. A mělo by Česko přijímat uprchlíky? „Pokud chce Česká republika spáchat sebevraždu, tak rozhodně. Pokud chce přežít, tak nikoliv,“ zdůvodnil Cibulka.

Snažil se také vysvětlit své ekonomické plány. Dovolával se švýcarského modelu. „Já jsem se to před třemi roky pokusil vysvětlit Cyrilu Svobodovi a on to vůbec nepochopil. Ale vy jste inteligentní člověk. Ve Švýcarsku má každý kanton a každé město jiný daňový systém, což vytváří to skvělé prostředí, ve kterém se podnikatelé stahují do měst, která jim nabízejí nejlepší podmínky,“ zaznělo z Cibulkových úst.

Dovolával se také švýcarského modelu armády. Každý Čech by prý měl mít doma samopal a měl by s ním umět zacházet. „Jinak v právě probíhající třetí světové válce v letech 2011 až 2038 nemáme šanci přežít,“ varoval Cibulka.

Pár slov padlo také k prezidentské volbě. Všichni dosavadní kandidáti bez výjimky jsou podle hosta v rukou Ruska. Cibulka se proto rozhodl kandidovat sám, přičemž se prezentuje jako jediný nezávislý.

Pokud jde o důchodový a zdravotnický systém, Cibulka by se neinspiroval ve Švýcarsku, ale v Chile, kde už generál Pinochet zavedl systém osobního spoření na důchod. Cibulka podle vlastních slov nemá strach, že by penzijní fondy byly vykradeny. Pokud by věděli, že za tunelování hrozí doživotí, tak by raději netunelovali ani penzijní fondy, ani jiné instituce. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kolaborant a zrádce Kolář. Vy té „spodině“ nesaháte ani po kotníky, vzkázal starostovi poslanec

8:15 Kolaborant a zrádce Kolář. Vy té „spodině“ nesaháte ani po kotníky, vzkázal starostovi poslanec

„Kolaborant, co si nechával platit z veřejných peněz propagační články do Playboye,“ neudržel se pře…