Petr Hájek odkrývá velkou falešnou hru. Útoky na Paříž mohly plánovat elity EU. Dnes v Praze prý můžeme čekat důrazné varování neposlušným „xenofobům“

17. 11. 2015 11:41

Nad tím, co spojuje 13. a 17. listopad 2015, se na svém webu Protiproud.cz zamyslel bývalý mluvčí prezidenta republiky Václava Klause Petr Hájek. „Jsme jen figurky ve falešné hře? Bude v Praze ‚oslava obušky‘?“ ptá se Hájek a říká, že politici mají důvodně strach.

Petr Hájek odkrývá velkou falešnou hru. Útoky na Paříž mohly plánovat elity EU. Dnes v Praze prý můžeme čekat důrazné varování neposlušným „xenofobům“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hájek

Podle Hájka dostává letošní oslava sametové revoluce pařížským masakrem a migrantským kontextem zcela nový obsah. Ten prý poodkrývá konspiraci proti svobodě a demokracii v podání současných politických elit.

Jak Hájek následně uvádí, je paradoxem, že oslavujeme uprostřed boje o holou existenci našeho národa Den boje za svobodu a demokracii. Náš národ má být dle jeho názoru etnicky namixován a posléze zcela vyhlazen. „Řízeným stěhováním národů, které pod značkou ‚uprchlíci‘ učiní z EU jediný superstát – ovládaný namísto zlikvidovaného křesťanství muslimy,“ řekl Hájek.

„Jen několik hodin poté, co osm či deset z nich právě ‚vyhladilo‘ pár desítek z méněcenné rasy budoucích otroků, vyhrožuje socialistický ministr vnitra Chovanec, že policie v Praze tvrdě zatočí s ‚extremisty‘, kteří ‚zneužijí‘ slavné výročí. To jsou, jak známo, všichni ti xenofobové, fašisti a další politicky ‚nepřizpůsobiví‘, kteří protestují proti likvidaci posledních zbytků svobody a demokracie migrantskou apokalypsou,“ sdělil.

Zároveň se v tom kontextu zamyslel, zda policie provede plánovaný zákrok i proti naší hlavě státu, jež se netají svými protiislámskými tezemi. Ale jak následně poznamenává, média se místo 17. listopadu 1989 věnují pařížskému masakru, který se stal 13.11.

Podle Hájka ti teroristé, kteří se nedostali na stadion mezi fotbalisty hrající přátelské utkání s Německem, se neodpálili stranou od lidí, ale byli prostě popraveni, odpáleni na dálku. „Něco podobného se ostatně zřejmě přihodilo i jejich kolegům na koncertě. Vraždili jako stroje a zbývalo jim ještě hodně ‚práce‘ – když tu náhle všeho nechali... a rovněž (ke svému úžasu ‚předčasně‘) vybuchli,“ píše Hájek. A ptá se, proč ráno před atentátem přijel do Francie šéf CIA jednat se svým francouzským protějškem.

„Celá ‚operace‘ totiž už nyní vykazuje takové množství ‚hluchých míst‘, že je nelze ignorovat – pokud nejste součástí propagandistického hluku, jenž je má zakrýt,“ podotkl.

Zároveň dodal, že jsme jen figurky ve falešné hře. „Jsou v ní vysoké sázky. Migrantská sága patří mezi její aktuálně nejviditelnější projevy,“ sdělil.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Copak je to za radary? Havlíček, nástup! Metnar musel vysvětlovat, ale už je tu vtipné FOTO

14:20 Copak je to za radary? Havlíček, nástup! Metnar musel vysvětlovat, ale už je tu vtipné FOTO

Po odvolaném ministru dopravy Vladimíru Kremlíkovi (ANO) čelí velkému tlaku další ministr za hnutí A…