Petr Kolář nazpíval hymnu SPD a pak něco řekl. Je zle. Iva Pazderková se neudržela

16.07.2021 21:11

Herečka Iva Pazderková na svém twitterovém profilu reagovala na slova zpěváka Petra Koláře, který, přestože nazpíval hymnu hnutí SPD Tomia Okamury, tvrdí, že okamurovce volit nebude. Zároveň odmítl, že by byl tváří SPD.

Petr Kolář nazpíval hymnu SPD a pak něco řekl. Je zle. Iva Pazderková se neudržela
Foto: Repro Instagram
Popisek: Zpěvačka, herečka a komička Iva Pazderková

„Wow. Tohle nemůže myslet vážně. Lidi – Petr Kolář – by si měli uvědomit, že ‚nazpívat písničku‘ pro politickou stranu (a ještě ji přímo na jejím mítinku zpívat živě), znamená té straně propůjčit tvář a vyjádřit podporu... Wow. Nevěřím, že sám tomuhle prohlášení věří. Wtf,“ poznamenala herečka Iva Pazderková k vyjádření Petra Koláře.

Reagovala tak na jeho slova pro server Super.cz, kde uvedl, že lidi by si měli uvědomit, že je hudebník a nazpíval písničku, jež ho zaujala. „Je líbivá a ukazuje moji lásku k vlasti. Nejsem politik a s politikou nemám nic společného. SPD nebudu volit, ani nejsem její tváří,“ uvedl Kolář.

„Hymna“ SPD, kterou právě Kolář pro hnutí nazpíval, zazněla včera na Letenské pláni. Píseň bude provázet hnutí v celé předvolební kampani. „Ať naše země může zrát, českou vlajku nedat za jinou,“ zaznívá mimo jiné v písni. „Za lidi férově hrát, bránit svůj národ, svůj stát,“ zpívá se v refrénu. Ve videoklipu se pak objevují dělnické motivy stejně jako motivy rodinné. Například dědeček hraje se svým vnoučkem šachy nebo zemědělec pracuje na poli.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brutální dohoda Babiše a pravice. Obětí Zeman. Vytažen důkaz a natvrdo popsáno

10:52 Brutální dohoda Babiše a pravice. Obětí Zeman. Vytažen důkaz a natvrdo popsáno

Proč Andrej Babiš tak tvrdě vystoupil proti spolupracovníkům Miloše Zemana na Hradě? Europoslanec Iv…