Petra Paroubková je v nemocnici. Podle lékaře nelze vyloučit ani poškození mozku

14.02.2015 14:33 | Zprávy

Server TN.cz přinesl informaci o tom, že manželka expremiéra Jiřího Paroubka Petra je v nemocnici kvůli krvácení do mozku. Informaci potvrdil sám expremiér s tím, že jeho paní neprodělala žádný úraz a krvácení se objevilo zničehonic.

Petra Paroubková je v nemocnici. Podle lékaře nelze vyloučit ani poškození mozku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek s chotí

Informaci o tom, že je jeho druhá manželka v nemocnici, potvrdil sám Jiří Paroubek, který prozradil, že prodělala drobnou mozkovou příhodu. Krvácení do mozku prý ale nebylo vyvoláno žádným úrazem. Sám prý mnoho informací nemá, ale doufá, že jeho choť bude za dva až tři týdny doma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Nemocnice

Prý chcete jako ministr postavit v Praze novou nemocnici. Uvědomujete si, že jsou i jiná města, která by novou nemocnici potřebovali mnohem víc? A co ze všeho nejvíc, tak doktory, abyste za nimi nemusel dojíždět desítky km?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

22:00 „Důchodci, přidali jsme vám víc než Babiš“. Viděli jsme, co Jurečka a další slibují na Moravě

Marian Jurečka z plakátů v Olomouckém kraji tvrdí důchodcům, že jim přidal víc než Babiš. Vydali jsm…