Petříčku! Hajlující Ukrajinci? Poslance Foldynu vytočilo toto VIDEO

12.06.2019 18:48 | Zprávy

Poslance ČSSD Jaroslava Foldynu zaujalo video kolující po sociálních sítích, na kterém fotbaloví fanoušci provolávali slávu Ukrajině. Nezůstali však jen u toho. Foldyna se po zhlédnutí videa namíchl. A obul se do ministra zahraničí Tomáše Petříčka.

Petříčku! Hajlující Ukrajinci? Poslance Foldynu vytočilo toto VIDEO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Foldyna

Po sociálních sítích koluje video, které bylo pravděpodobně natočeno při fotbalovém utkání Ukrajiny se Srbskem ve Lvově před pár dny. Fotbaloví fanoušci na něm provolávají slávu Ukrajině. Nezůstávají však jen u toho. Poslanec Jaroslav Foldyna se zlobí, že u skandování také hajlují.  

Nezlobil se však jen na ukrajinské fanoušky. Ale také na českého ministra zahraničí Tomáše Petříčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: mp

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

Vedení výboru

V čem je rozdíl, jestli někdo prosazuje své názory jako poslanec nebo člen nějakého výboru nebo z pozice místopředsedy nebo předsedy výboru? Mají snad ti, co jsou ve vedení výborů nějakou větší moc? Má jejich rozhodnutí nějakou větší váhu? Nebo proč to tak řešíte a nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Holec o rozkladu ODS. Mohlo by prý dojít dokonce i na Marka Bendu

20:10 Holec o rozkladu ODS. Mohlo by prý dojít dokonce i na Marka Bendu

Odchod jihočeského hejtmana Martina Kuby z ODS a příprava vlastního hnutí vyvolaly rázné reakce např…