Piráti jsou opět v sobě. „Seš kretén, co spolu se svojí ségrou…“ sklízí Ferjenčík s Richterovou

15.01.2022 20:32 | Ze sítí

Nálada uvnitř Pirátské strany by se v posledních dnech dala krájet. Kromě pirátské volby předsedy, kterou provázely třenice či výroky kandidátky na předsedkyni Jany Michailidu velebící komunismus, se piráti „bijí“ i na neveřejné části svého fóra. Pirátský zastupitel na Praze 8 Jan Hamal Dvořák po volbě předsedy nevydýchal poměry uvnitř strany a bývalému poslanci Mikuláši Ferjenčíkovi a jeho sestře Olze Richterové vzkázal, co si o nich myslí. „Seš nafoukanej kretén,“ započal svůj hutný vzkaz zastupitel.

Piráti jsou opět v sobě. „Seš kretén, co spolu se svojí ségrou…“ sklízí Ferjenčík s Richterovou
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátští sourozenci Mikuláš Ferjenčík a Olga Richterová za svobodna Ferjenčíková

Anketa

Má Viktor Orbán vaše sympatie?

98%
1%
hlasovalo: 37243 lidí
Šarvátky se uvnitř Pirátské strany opět vyhrotily v rámci diskuse o pirátských postech, která následovala minulou sobotu po pirátském celostátním fóru (sněmu). V diskusi na neveřejné pirátské platformě Zulip se pirátský zastupitel do Ferjenčíka a jeho sestry Olgy Richterové pustil se slovy o rozkladu strany.

„Seš nafoukanej kretén, co spolu se svojí manipulativní ségrou leze do prdele psychopatovi, který rozkládá stranu. Stačí ti to takhle, nebo to chceš rozepsat na jednotlivé aktivity směřující k totální kontrole nad stranou v Jakoubkových rukách, které vyvíjíš?“ stojí v neveřejné komunikaci pirátů, kterou získal server Expres.cz.

Příspěvek, kterým na Ferjenčíka vypálil Hamal Dvořák, sklízel od dalších pirátů souhlasné palce nahoru. „Táhni do hajzlu, debile,“ poslal ještě zastupitel bývalému poslanci v rámci příspěvku s obviněním, že on i s jeho „manipulativní ségrou“ – místopředsedkyní Sněmovny Richterovou – mají zájem akorát o svá „koryta“. „Jakoubkem“ zřejmě myslel poslance Jakuba Michálka.

Mikuláš Ferjenčík

  • Piráti
  • Právě jsem se vrátil z Parlamentu.

Ferjenčík nepříliš klidnému zastupitelovi na slova o něm a jeho sestře Rcihterové odepsal pouze krátké připomenutí, že on Pirátskou stranu „taky zakládal“.

Podle informací od zdroje serveru Expres.cz za svůj průchod emocí pirátský zastupitel zažil mnohem intenzivnější horké chvíle od své manželky Alice Hamalové, která je vedoucí administrativního odboru ve straně.

Sobotní volbu funkce předsedy Pirátské strany opět obhájil Ivan Bartoš. Ve druhém kole voleb na celostátním fóru získal 662 z 948 hlasů, což mu proti Lukáši Wagenknechtovi stačilo ke zvolení.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rak

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co tedy navrhujete vy?

když odsuzujete názor, že se mají ukrajinští uprchlíci začlenit do společnosti?(,,Za naprosto neuvěřitelná pak považuje slova poslance TOP 09, že z uprchlíků se již zanedlouho stanou čeští občané, protože musíme smazat rozdíl mezi uprchlíky a českými občany.") Nikdo neví, kdy válka skončí a co bude ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Totální obrat vlády. Ostuda. Petr Holec a převratné zprávy

8:18 Totální obrat vlády. Ostuda. Petr Holec a převratné zprávy

Vláda uvažuje o vytvoření speciálního elektrického tarifu pro drobné odběratele. Čili došlo na slova…