Plyn, elektrika, ceny... Dezinformační útok na vládu! Aktivista nešťastný. Toto čeká

16.08.2022 13:26 | Ze sítí
autor: kas

Zima se pomalu a jistě blíží a s ní i těžkosti spojené se sankcemi. Právě toho, jak tyto těžkosti ovlivní veřejnost se obává aktivista Karel Paták. Konkrétně toho, že Rusové a jejich pátá kolona spustí „masivní dezinformační operaci“ proti „cenám plynu, jeho nedostatku, cenám elektriky, proti pomoci Ukrajincům tady i na frontě a hlavně proti vládě“. Vláda podle něj nebude připravena. „Politici koalice sice chápou dobře, o co jde na východě, ale absolutně nemají náhled na dění doma a místo toho, aby fungovali v krizovém módu války, která sakra že probíhá i tady, ztrácejí energii na dohadování se s Burešem na sockách,“ stýská si Paták a za pravdu mu dává bývalý ministr financí Ivan Pilip.

Plyn, elektrika, ceny... Dezinformační útok na vládu! Aktivista nešťastný. Toto čeká
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled do vládních lavic ve sněmovně

Léto se pomalu blíží ke konci, na podzim se budou konat komunální a senátní volby, v lednu pak ty prezidentské. Očekává se, že následky protiruských sankcí, nedostatku plynu i jiných surovin se začnou projevovat právě v zimě, i proto vládní činitelé ujišťují, že plynu na vytápění domácností vláda opatřila dostatek.

Ovšem o tom, zda budou vládní opatření stačit, panují pochybnosti. A to i u odpůrců Andreje Babiše a Ruska. Například u Karla Patáka, alias Visegrádského jezdce. Paták pracuje jako zdravotní bratr a také se angažuje politicky jako aktivista, například spolupořádal happening na Národní třídě, kde Miloši Zemanovi ukazovali další aktivisté červenou kartu. Na facebooku pak bojuje proti „dezinformacím“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…