Po show na Barrandově se objevilo FOTO Miloše Zemana, které odstartovalo další útok na něj. A je tu také Havlův dobrodinec...

23.01.2018 8:34

Analytik Roman Máca sdílel na svém facebookovém profilu fotografii, na níž si prezident Miloš Zeman zapaluje cigaretu o přestávce vysílání televizní debaty na TV Barrandov. A na sociálních sítích se objevila také poznámka režiséra Fero Feniče.

Po show na Barrandově se objevilo FOTO Miloše Zemana, které odstartovalo další útok na něj. A je tu také Havlův dobrodinec...
Foto: Screen: TV Barrandov
Popisek: Miloš Zeman v prezidentském Duelu na TV Barrandov.
reklama

„Tak prý pauzička na TV Barrandov. Zakazuje se kouřit: ve vnitřním zábavním prostoru, jako je kino, divadlo, výstavní a koncertní síň a sportovní hala, a dále v jiném vnitřním prostoru po dobu pořádání kulturní a taneční akce, § 8; Zákon o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek, Zákon č. 65/2017 Sb.,“ poznamenal Máca, jenž se na svém blogu mimo jiné věnuje těm, kteří chodí na TV Barrandov jako publikum a podporují Miloše Zemana (ZDE).

Anketa

Přestali jste někdy v posledních letech mít rádi herce či zpěváka čistě kvůli jeho politickému vystupování?

96%
4%
hlasovalo: 16004 lidí

O debatě se zmínil také server Seznam Zprávy, který si povšiml toho, jak za hlavou státu přišli hodinu před začátkem vysílání sympatizanti s transparenty vyjadřujícími podporu. Většina příchozích pak také kritizovala neúčast Jiřího Drahoše. 

Zeman přitom se svými sympatizanty nepromluvil, jeho auto vjelo přímo do areálu.

  • Původní text ZDE.

Na sociálních sítích se pak objevila nově také výzva České televizi a TV Prima, v níž režisér a producent Fero Fenič žádá, aby kandidáti na prezidenta republiky diskutovali vestoje. „Odpovídá to princípům rovnosti – neznevýhodňování žádného ze soupeřících, základním podmínkám fair play sportovních klání i obvyklosti obdobných prezidentských diskusí ve světě. Ani kandidátům nic nebrání v dodržení této zvyklosti, protože oba dva veřejně potvrdili, že jsou zdraví a plní sil,“ napsal Fenič, jenž se po smrti exprezidenta Václava Havla zasadil o to, aby se ruzyňské letiště přejmenovalo na Letiště Václava Havla.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

21:02 Moravec lhal. Zde je důkaz. Kauza Prymula má po show ČT nový rozměr

Moderátor Václav Moravec se zřejmě dopustil fámy, když informoval o slavné vyšehradské schůzce. Celá…