Po výprasku Plzně v Itálii se ozval Pavel Novotný, kandidát ODS. Raději nečtěte

03.10.2018 13:51 | Zprávy
autor: Marek Korejs

Komunální politik, kandidát na starostu v Řeporyjích Pavel Novotný (ODS) je znám pro své mnohdy vyhrocené interakce na sociální síti Facebook. Tentokrát ale mohl rozzlobit i část vlastní voličské základny, přesněji spolustraníky z Plzně. Novotný, který je zarytým fanouškem fotbalové Slavie, se totiž jal komentoval debakl Viktorie Plzeň v úterním duelu Ligy Mistrů. Plzeňští prohráli na stadionu AS Řím 0:5 a schytali za to tvrdou kritiku. Novotný plzeňské fanoušky rozhodně nešetřil, přišel je popichovat „až domů“.

Po výprasku Plzně v Itálii se ozval Pavel Novotný, kandidát ODS. Raději nečtěte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Pavel Novotný byl po utkání AS Řím – Viktoria Plzeň zahlcen dojmy. Rozhodl se o ně podělit s plzeňskými fanoušky, kteří po utkání rozhodně nemohli být v dobré náladě. Novotný se i přesto, nebo právě proto rozhodl napsat na oficiální profil plzeňského fotbalového klubu.

Novotný přitom bude již tento víkend doufat, že jej přízeň voličů vynese do křesla starosty v Praze-Řeporyjích, kde je lídrem kandidátky ODS. Občanští demokraté mají přitom silnou podporu i v Plzni, před čtyřmi lety tam strana v komunálních volbách skončila velmi těsně druhá se ziskem 17,5 procenta. V loňských parlamentních volbách pak získala ODS 14,37 procent, což stačilo opět na druhou pozici, nyní však daleko za hnutím ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…