Podívejte se, jak Hillary Clintonová parodovala Putina. U nás musí prezidenta zvolit, on to prostě oznámí, vykládala

24.01.2015 10:16

Bývalá šéfka americké diplomacie a ještě dříve první dáma USA Hillary Clintonová, která by po příštích prezidentských volbách sama mohla začít úřadovat v Bílém domě, parodovala před televizní kamerou ruského prezidenta Vladimira Putina. Ukázka amerického humoru, při kterém zesměšňovala ruské volby, zaujala především ukrajinská média.

Podívejte se, jak Hillary Clintonová parodovala Putina. U nás musí prezidenta zvolit, on to prostě oznámí, vykládala
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Ruský prezident Vladimir Putin
reklama

Bývalá americká první dáma a exministryně zahraničí, o které se stále častěji mluví v souvislosti s prezidentskou kandidaturou v roce 2016, se účastnila diskuze s občany a dostala dotaz právě na svůj zájem o nové angažmá v Bílém domě, tradičním sídle amerických prezidentů. Exministryně se smíchem odpověděla, že kandidatura není tak úplně jednoduchý proces a musí se řádně připravit. 

Ohlas vstřícně naladěného publika však populární političku povzbudil k dalším špílcům. "U nás to není tak snadné jako u Putina," poznamenala. Další salva smíchu ji přiměla vtip rozvinout, a rozhodla se, že divákům předvede vnitřní dialog Vladimira Putina, který se prý odehrával před volbami na jaře 2012, po nichž se nakonec Putin vrátil do prezidentské funkce.

Celé video vtipkující Hillary Clintonové ZDE.

Prezidentem v té době byl, jak americkému publiku objasnila, Dmitrij Medveděv. Jenže Putin, tehdy premiér, si prý v duchu řekl: "Vladimire, co myslíš, nechtěl bys být zase prezidentem?" Odpověď, kterou Hillary Cllintonová publiku přehrála, byla kladná. "Tak proč to prostě neoznámíš," pokračovala v předvádění vnitřních hovorů Vladimira Putina.

Pak už prý zbývala jen otázka, co s úřadujícím prezidentem. "Řekneme, Dmitriji, že se smí stát premiérem," uvedla Clintonová a svou parodii zakončila názornou ukázkou dikce ruského prezidenta: "No, to je vynikající, vynikající nápad," imitovala jej.

Nakonec se smíchem dodala: "U nás máme volby."

Není to první střetnutí bývalé šéfky americké diplomacie s ruským prezidentem. Vloni Vladimir Putin glosoval její výroky slovy "se ženami je lepší se nehádat" a ještě dříve Clintonová chování ruského prezidenta mezi světovými politiky komentovala tak, že s podobným chováním člověka se naposledy setkala v mateřské školce na dětském pískovišti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty v*le! Sebrat Arenbergerovi 90 procent. Dominik Hašek zostra

16:49 Ty v*le! Sebrat Arenbergerovi 90 procent. Dominik Hašek zostra

Známý sportovec, jehož jméno je občas skloňováno i v souvislosti s prezidentskými volbami za dva rok…