Podle Bárty by měl být Švejnar v primárkách VV na Hrad

21.10.2011 14:35 | Zprávy
autor: pan

Šéf poslaneckého klubu Věcí veřejných má jasno. Podporovat Karla Schwarzenberga jako kandidáta na post prezidenta nechce. Byl by spíše pro Jana Švejnara, toho dost možná právě jeho strana za sebe nominuje.

Podle Bárty by měl být Švejnar v primárkách VV na Hrad
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Vít Bárta
"Jan Švejnar je určitě jméno, které do těch primárek patří," řekl pro server iDnes.cz Vít Bárta, šéf poslaneckého klubu VV. Ostatní jména ale prozradit nechtěl. "Máme několik kandidátů se kterými komunikujeme," řekl pouze.

Jan Švejnar už v jedné prezidentské volbě byl, a to v roce 2008 proti Václavu Klausovi. Tehdy ho sice podporovala ČSSD, zelení, lidovci i nestraníci, přesto nakonec zvolen nebyl.

Související: Švejnar, Klaus, Dienstbier: Těmto politikům Češi prý věří nejvíc

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejen hádka o pohlaví. Celá přestřelka Macinky s Clintonovou v Mnichově

11:46 Nejen hádka o pohlaví. Celá přestřelka Macinky s Clintonovou v Mnichově

Český ministr zahraničí Petr Macinka promluvil na Mnichovské bezpečnostní konferenci. Vedle toho, že…