Podnikatelský předák Bábek: Nouzový stav je namířen proti občanům. Vláda chtěla prostor pro své kšefty

10.12.2021 12:03 | Zprávy

Předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek byl hostem pořadu Stanislava Novotného O čem se mlčí. Hlavním tématem bylo, proč vláda likviduje české podnikatelské prostředí a na druhé straně neomezuje zahraniční nadnárodní korporace.

Podnikatelský předák Bábek: Nouzový stav je namířen proti občanům. Vláda chtěla prostor pro své kšefty
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Radomil Bábek a Stanislav Novotný v pořadu O čem se mlčí

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš: „Česko ručit nebude.“ Půjčka Ukrajině schválena

6:15 Babiš: „Česko ručit nebude.“ Půjčka Ukrajině schválena

Půjčka 90 miliard eur pro Ukrajinu byla na jednání Evropské rady nakonec schválena. Nebude kryta zmr…