Podvodník s megafonem? Ondřej Neff má co říct k „útěku“ Babiše před novináři

26.07.2019 15:23

Hyeny si všimly, že Andrej Babiš utíkal z Lán kdesi zadem dírou v plotě. A jak by také neprchal, když dostal od prezidenta Miloše Zemana nafackováno, obrazně řečeno. A nechal si to líbit. Těmito slovy popsal poslední návštěvu předsedy vlády u prezidenta Zemana publicista Ondřej Neff.

Podvodník s megafonem? Ondřej Neff má co říct k „útěku“ Babiše před novináři
Foto: wikipedia.org
Popisek: Ondřej Neff
reklama

Andrej Babiš byl na několikáté schůzce s prezidentem Milošem Zemanem. A znovu šlo o schůzku, která vlastně nepřinesla rozuzlení politické krize. Prezident ani po dvou měsících nepřislíbil, že novým ministrem kultury jmenuje Michala Šmardu (ČSSD), což požadují sociální demokraté. V opačném případě hrozí odchodem z vlády.

Premiér Babiš však veřejně říká, že žádnou politickou krizi vlastně nemáme, jen prezidentu Zemanovi stále ustupuje, odmítá podat kompetenční žalobu a neříká, že jako premiér vlastní vlády má právo rozhodovat si o svých ministrech. Místo toho si prý nechá od Zemana líbit kdejaký kopanec. A Neffovi už to připomíná grotesku.  

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Hyeny si všimly, že ve středu v Lánech nevyjel Babiš bránou, ale přelezl plot někde vzadu, prolezl dírou nebo utekl východem pro dodavatele. Bál se pána s megafonem, který na něho čekal u brány. Ve čtvrtek podal vysvětlení, že jde o podvodníka a lháře a že se nehodlá nechat urážet,“ vysvětlil Neff s nadsázkou na Neviditelném psu Babišův úprk před novináři.

„Ať to je jakkoli, ať je pán s megafonem podvodník nebo lhář: je to do očí bijící ukázka, jak privátní problémy Andreje Babiše neblaze ovlivňují jeho schopnosti vykonávat funkci,“ dodal ještě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

7:52 Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „EU, která nám striktně předepisovala, že rum se nesmí jmenovat rum…