Pohrdáme Ústavou, když si necháváme zabrat naše země. Politik vystoupil proti přistěhovalcům

07.07.2015 16:21

Celostátní předseda hnutí NEZÁVISLÍ František Zwyrtek se na svém Profilu na ParlamentníchListech.cz zamýšlí nad ústavou. "Ústava nám přikazuje chránit naše hodnoty. Vše ostatní je protiústavní," píše Zwyrtek v souvislosti s nelegálními uprchlíky.

Pohrdáme Ústavou, když si necháváme zabrat naše země. Politik vystoupil proti přistěhovalcům
Foto: František Zwyrtek
Popisek: František Zwyrtek

"Pohrdáme naší Ústavou? Proč tolerujeme schvalování trestného činu nelegálního překročení hranic? Popřeli by Američané svou Ústavu? Tak proč bychom to probůh měli dělat my a být za naivní intelektuály, kteří podají ruku, aby riskovali její useknutí?" ptá se rozhořčeně Zwyrtek. 

"Abychom uměli říct bez falešného lidumilství a naivního bezbřehého přesvědčení, že překročením hranic přijmou lidé žijící ve středověku náhle evropské zvyky a hodnoty, ti, kteří si neváží žen, je náhle budou vnímat jako sobě rovné (které se obvykle neznásilňují), ti, kteří považují bezvěrce za lidi určené k zabití, protože pak se já spíše dostanu do nebe, je náhle budou milovat, zkrátka že lidé, kteří sem přišli přesvědčeni, že si mohou zabírat naše země, si nebudou zabírat i to, co je v nich..." rozhorlil se Zwyrtek. Podle něj tady tito lidé nemají co dělat, protože už položením svých nohou na naše území páchají trestný čin. "A každý z nás, kdo tvrdí opak, porušuje dle něj zákony této země, protože schvaluje trestný čin a popírá Ústavu ČR.

Podle Zwyrteka ani Evropská unie nás nemůže nutit popřít naši základní právní normu. 

Celý text ZDE.

"Proto ty, kteří chtějí demonstrovat za přijetí uprchlíků a tzv. proti nenávisti, chci napřed upozornit, že schvalují trestný čin a popírají Ústavu České republiky, což je občansky na pováženou," říká s tím, že normální lidé s životní zkušeností sem nechtějí ani uprchlíky černé, ani muslimské. 

"Poučme se z kolébky demokracie - Ameriky. Mezi Mexikem a USA je dnes čtyřmetrový plot. A nemohou si ho vynachválit - protože jinak byli stále pod tíhou náporu lidí odtud. Čím je Evropa méně hodnotná než USA?" ptá se závěrem politik.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Z toho se nevykecáte. Krysy vylézaly z kanálů a zabíjely s podporou USA. Tereza Spencerová doplňuje zprávy ze Sýrie a přirovnává Junckera k Brežněvovi... Protože zase navrhoval

8:09 Z toho se nevykecáte. Krysy vylézaly z kanálů a zabíjely s podporou USA. Tereza Spencerová doplňuje zprávy ze Sýrie a přirovnává Junckera k Brežněvovi... Protože zase navrhoval

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Turci, naši spojenci z NATO, obsazují severozápadní cíp Sýrie a nejs…