Polčák se stále čile kamarádí s mužem od Krejčíře. Dokonce ho tahal na jednání starostů

4. 10. 2017 21:36

Europoslanec Stanislav Polčák (STAN) je zřejmě nepoučitelný. I přestože čelil kritice kvůli kontaktu s mužem blízkým uprchlému zločinci Radovanu Krejčířovi a dokonce kvůli němu přišel o post ve vedení hnutí, nyní se se zlínským podnikatelem Michalem Redlem opět domluvil na schůzce, a to přímo na pracovní akci. A kritická slova jsou opět na pořadu dne. Píše o nich server iRozhlas.cz.

Polčák se stále čile kamarádí s mužem od Krejčíře. Dokonce ho tahal na jednání starostů
Foto: Daniela Černá
Popisek: Stanislav Polčák

Kritika se na Polčáka nyní snesla za to, že přivedl Redla na akci Sdružení místních samospráv, jemuž předsedá. Redl byl stíhán spolu s Radovanem Krejčířem v několika kauzách, což je právě trnem v oku. 

„Ptám se, jestli je v pořádku, že na naši akci v prostorách, které byly pronajaty naším sdružením, seděl Polčák v družném rozhovoru právě s oním Krejčířovým mužem, jehož totožnost jsme se dozvěděli jen čirou náhodou,“ zeptal se na schůzku se zlínským podnikatelem starosta Víru Ladislav Stalmach z České pirátské strany. Jak uvádí server iRozhlas.cz, stalo se tak na konci září, když Polčák obhajoval svou funkci na sněmu. Tu i přes tuto stížnost obhájil.

V souvislosti se schůzkou na akci sdružení se pak Polčák pro server iRozhlas.cz brání tím, že se s podnikatelem sešel po skončení oficiálního programu z vážných osobních důvodů a to umírajícímu panu Redlovi staršímu. Otec Michala Redla pak vskutku o několik týdnů později zemřel. 

Původní text ZDE

Polčák s Redlem spolupracoval i v minulosti, například se s ním radil ohledně nominací Starostů a nezávislých na posty v pražských firmách a na magistrátu. To jej právě stálo místopředsednický post ve STANu, kdy po této kauze už se rozhodl nekandidovat. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klus a Hašek se s Babišem „nes*ali“. Padla vážná výzva. A pak přišel na řadu Zeman a vraždy

20:45 Klus a Hašek se s Babišem „nes*ali“. Padla vážná výzva. A pak přišel na řadu Zeman a vraždy

Dnes večer se v Praze uskutečnila již čtvrtá demonstrace v pořadí organizovaná spolkem Milion chvile…