Policie dnes rozehnala stovku lidí, která popíjela na otevřené zahrádce v Praze

11.05.2021 20:38 | Zprávy
autor: nab

I když zahrádky restaurací budou moci otevřít od 17. května, řada z nich už normálně funguje. Jednou z nich je i zahrádka restaurace Šeberák v Praze, kde i díky slunečnému počasí popíjela zhruba stovka lidí. Jejich návštěvu musela v úterý večer ukončit policie, informují Novinky.

Policie dnes rozehnala stovku lidí, která popíjela na otevřené zahrádce v Praze
Foto: Repro YouTube CNN Prima News
Popisek: Jakub Olbert, majitel restaurace Šeberák v pražských Kunraticích

„Policisté všechny hosty vyzvali, aby opustili prostory restaurace, všichni bez problémů odešli, nikdo nebude oznámen správnímu orgánu. Oznámení podáme na provozovatele restaurace,“ řekla Novinkám mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Původní zdroj ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …