Policie volí Le Penovou. Francouzští strážci pořádku schvalují boj proti terorismu

23.04.2017 8:22

Britský server Mail Online tvrdí, že většina policistů je připravena v dnešním prvním kole francouzských prezidentských voleb dát hlas nacionalistce Marine Le Penové. Proč? Mnohým strážcům zákona se líbí myšlenka přísné ostrahy hranic a boje proti teroristům.

Policie volí Le Penovou. Francouzští strážci pořádku schvalují boj proti terorismu
Foto: Repro foto youtube.com
Popisek: Marine Le Penová
reklama

Podle serveru Mail Online odevzdá nejeden francouzský policista svůj hlas prezidentské kandidátce Marine Le Penové. Ukazují to prý průzkumy. „51 procent policistů ve Francii tvrdí, že podpoří Marine Le Penovou. To je víc než dvojnásobek hlasů, které od policistů může dostat Emmanuel Macron,“ píše server. Macrona chce podle průzkumu IFOP podpořit jen asi 16,5 procenta policistů. Strážce zákona láká na Le Penové především to, že klade důraz na právo a pořádek.

Celý článek najdete zde.

Le Penová slibuje, že stavy policistů navýší o 15 tisíc zaměstnanců, dá uzavřít mešity, kde se hlásají radikální myšlenky, a nechá deportovat ty žadatele o azyl, kteří se dopustí nějakého zločinu. Masovou migraci považuje Le Penová za tragédii pro svou zemi a vinu za ni klade především na bedra EU. Le Penová slibuje, že jako prezidentka tuto masovou migraci zastaví a kromě toho se postaví také „divoké globalizaci“.

„Ochráním vás. Mým prvním opatřením v roli prezidentky Francie bude obnova hranic Francie,“ slibovala Le Penová voličům na jednom z předvolebních mítinků v Paříži. Nejsilnější podporu má Le Penová mezi dělníky se základním vzděláním.

Server Mail Online také zdůrazňuje, že souboj hned čtyř francouzských prezidentských kandidátů je natolik těsný, že až teprve konečné sečtení hlasů ukáže, kdo postoupí do druhého kola. Jakékoli úvahy v tomto směru učiněné bez znalosti výsledků se mohou mýlit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Svět potřebuje Hitlera, vzkázal Izraeli korespondent CNN. Vyletěl a je šťastný

14:50 Svět potřebuje Hitlera, vzkázal Izraeli korespondent CNN. Vyletěl a je šťastný

Pákistánský novinář Adeel Raja má ohledně izraelsko-palestinského konfliktu jasno. „Dnešní svět potř…