Politické kreatury se po... vzteky. Miroslav Sládek reagoval na dotazy čtenářů

04.12.2015 21:51

Někdejší předseda radikálních republikánů Miroslav Sládek odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Ohlásil návrat do politiky, neb se chystá kandidovat v krajských volbách příští rok. A nejen to. S návratem Sládka do politiky prý může zase nastat sranda a „politické kreatury se po... vzteky“. Zdá se prý, že se možná podaří prolomit informační blokádu kolem politika.

Politické kreatury se po... vzteky. Miroslav Sládek reagoval na dotazy čtenářů
Foto: Facebook Miroslava Sládka
Popisek: Miroslav Sládek

Čtenář Ladislav Roten se ptal Miroslava Sládka, zda znovu vstoupí do volebního boje už při krajských volbách. „Kandidovat budu, je však ještě dost času s ohledem na termín krajských voleb sdělovat podrobnosti. Byl bych ale raději, kdyby nejdéle v termínu krajských voleb byly předčasné volby parlamentní,“ odvětil politik, jenž ve sněmovně působil v devadesátých letech. Prozradil také, že je aktivní na serveru YouTube, kde si zájemci mohou prohlédnout jeho vystoupení. Chystá se tam zveřejňovat i další příspěvky.

Další odpovědi Miroslava Sládka najdete zde.

Čtenář vystupující pod označením Blesk2015 žádal Sládka, aby se vrátil do politiky co nejdříve, protože by minimálně mohla být sranda. „Očekávám, že využijete této příležitosti a vrátíte se zpět do politiky. Když nic jiného, bude alespoň ‚sranda‘ a ty současné politické kreatury se po... vzteky,“ napsal.

Sládek odvětil, že bere věci s nadhledem a často se usmívá, i když hovoří o závažných věcech. To však nemění nic na tom, že usiluje o radikální změnu, protože v tuto chvíli budoucnost nevidí ani trochu růžově, pokud zůstane u moci současná politická garnitura.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

Nakonec vysvětloval, proč byl tak dlouho mimo politiku. „Abych pravdu řekl, tak jsem politiku nikdy neopustil. Chvíli jsem byl i na radnici v městské části Brna. Větší problém je, že kolem mě byla udržována informační blokáda jen tu a tam přerušovaná pomluvami, aby lidé nezapomněli, koho nevolit,“ prozradil politik. Doufá, že se mu podaří tuto blokádu prolomit právě díky internetu. Názory prý nemění a stále prosazuje tutéž politiku, která se podle jeho názoru musí prosadit třeba i navzdory současné politické garnituře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Klaus ml.: Oni nenávidí národy. „Strpění“ cizince? Jásají, když přijde milion migrantů, cpou se vám do života

15:51 Klaus ml.: Oni nenávidí národy. „Strpění“ cizince? Jásají, když přijde milion migrantů, cpou se vám do života

V pátek 18. září se v Teplicích konalo setkání podporovatelů Trikolóry Ústeckého kraje za účasti pře…