Politik ODS se měl poch*at, pos*at a pob*ít... Když usnul na baru, štamgasti se neudrželi a vznikla tahle FOTO. My ji získali

06.10.2019 11:30

Místostarosta Prahy 18 Ondřej Lněnička z ODS byl napaden přímo na radnici. O tom ParlamentníListy.cz informovaly v sobotu a přinesly zároveň svědectví muže, který, lidově řečeno, členovi občanských demokratů ubalil. V té souvislosti se naší redakci ozvalo hned několik svědků, kteří shodně potvrdili, že místostarosta Lněnička má mít zajímavé „hobby“. Jedná se prý o popíjení.

Politik ODS se měl poch*at, pos*at a pob*ít... Když usnul na baru, štamgasti se neudrželi a vznikla tahle FOTO. My ji získali
Foto: repro youtube
Popisek: Zastupitel Ondřej Lněnička

Důkazem shora uvedeného konstatování má být snímek starý asi pět let, který Lněničku zachycuje na barové stoličce. „Je to po volbách do komunálu z roku 2014, kdy se pan Lněnička zřejmě pochcal, posral a poblil," uvedl jeden z pisatelů. „On zapíjel neúspěch,“ přiblížil.

O těchto slovech bychom však mohli polemizovat.

Při pohledu do análů ČSÚ je vidět, že současný místostarosta ODS (v gesci má například školství a vzdělávání, včetně správy a rozvoje školních a předškolních zařízení) před pěti lety hájil barvy jiného subjektu. Jednalo se o hnutí Pro Prahu, které v roce 2014 získalo na Praze 18 úctyhodných 18,34 procenta a hned čtyři mandáty do zastupitelstva. Lněnička byl jeho lídrem. Volby tehdy vyhrála Občanská demokratická strana se ziskem 20,01 procenta. Její kandidátku vedl bývalý radní hlavního města Ivan Kabický.

„Ano, ale pan Lněnička říkal, že volby vyhraje on, hnutí Pro Prahu, a že bude starostou, což se nestalo, proto zapíjel žal, až měl oslintanou košili,“ uzavřel náš zdroj s tím, že spící a nalitý politik byl atrakcí pro osazenstvo hospody.

Detail ukazuje nejen promáčenou košili, ale také popel na ramenou zmuchlaného saka 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový
reklama

Produkt zdarma za recenzi?

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A teď VIDEO: Je Pavlína Filipovská blbá? A ksichty Václava Klause

12:12 A teď VIDEO: Je Pavlína Filipovská blbá? A ksichty Václava Klause

Václav Klaus už jako žáček dával ostatním najevo, že jsou blbí. Obzvláště spadeno prý měl na spoluža…