Ve svém kandidátském projevu Hamáček uvedl, že strana se „zvedla z kolen“, nehádá se a je jednotná. Podle Lyska působí ČSSD skutečně jednotněji než dříve, o čemž svědčí i fakt, že na sjezdu nebyla téměř slyšet kritika současného vedení. „Nikdo, až na pana prezidenta, se výrazně nepostavil vůči kandidátům na místopředsedy, ať už paní Maláčové, nebo panu Petříčkovi,“ upozornil Lysek.
Právě mladí, výrazní ministři, kteří mají charisma a umějí dobře vystupovat, mohou ČSSD pomoci, domnívá se politolog. Podobná generační obměna se podle něj dříve osvědčila lidovcům.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?
Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.
Další články z rubriky

20:02 Fiala vyrazil do Plzně. Jenže tam byl spolu s Okamurou. A byl řev
Plzeň se dnes stala dějištěm dvou předvolebních akcí – setkání koalice SPOLU s premiérem Petrem Fial…
- 21:30 Vondráček z ANO vytočil Rakušana tak, že slíbil rozšířit špiclování
- 13:02 Výlet za Nutellou v německém Kauflandu Čecha zdeptal víc než volební sliby
- 12:10 Ten Fiala, co je to za magora? Mezi horníky v Příbrami na to Okamura šlápl
- 18:35 Mašín: Amerika na pokraji krvavých nepokojů. Demokraté volí násilí
- 16:19 Plný chrám přehlušil pár křiklounů. Mše za Kirka úspěchem Duky