Poslance ODS znepokojila demonstrace: Nesmí vládnout ulice

21.05.2011 15:21

Ekonomický expert občanské demokracie Martin Doktor odsoudil slova odborového šéfa Jaroslava Zavadila, podle kterého jsou demonstrace užitečné tím, že „zanáší hněv do lidí“.

Poslance ODS znepokojila demonstrace: Nesmí vládnout ulice

Doktor se mimo jiné také opřel do vyjádření Terezy Stöckelové s hnutí ProAlt, která vyzvala lidi k vypovězení poslušnosti vládě. „To jsou fašizující výroky. Buď máme zákony, které platí za jakékoli vlády, nebo necháme volat ulici," řekl Doktor pro Českou televizi.

Demonstraci jsme sledovali ZDE

Nebuďte ovce!

Podle místopředsedy sněmovny Lubomíra Zaorálka ale Doktor slova Stöckelové překroutil, ta prý jen burcovala lidi, aby se nechovali jako ovce.

Sobotní demonstrace odborů proti vládním reformám se zúčastnilo asi 40 tisíc lidí, odboráři budou v příštím týdnu jednat o dalších krocích, jedním z nich by mohla být i stávka. 


Čtěte také: 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jac

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Senátor Antl seřval Dienstbiera. Jak malého kluka. Jenže o týden později Dienstbier vyhrál. Čerstvé info ze Senátu

18:46 VIDEO Senátor Antl seřval Dienstbiera. Jak malého kluka. Jenže o týden později Dienstbier vyhrál. Čerstvé info ze Senátu

Zastánci zakotvení práva držet zbraň do české ústavy vzpomínají na smutný Mnichov v roce 1938, kde b…