Poslanci chtějí kvůli reorganizaci policie vyslechnout Babiše, Chovance i kancléře Mynáře

18.08.2016 19:28 | Zprávy

Sněmovní komise k reorganizaci policie si hodlá k výslechu pozvat i kancléře prezidenta Zemana Vratislava Mynáře, nebo ministra financí Andreje Babiše (ANO), který se opakovaně stavěl na stranu Roberta Šlachty. Zprávu přinesla ČTK.

Poslanci chtějí kvůli reorganizaci policie vyslechnout Babiše, Chovance i kancléře Mynáře
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kancléř Vratislav Mynář

Sněmovní vyšetřovací komise k reorganizaci policie si pozvala k výslechu i prezidentova kancléře Vratislava Mynáře. Novinářům to dnes řekl předseda komise poslanec Pavel Blažek (ODS), důvody ale neuvedl. Reakci kancléře Mynáře ČTK zjišťuje. Kromě toho chce komise vyslechnout i ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) a ministra financí Andreje Babiše (ANO).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mír a odchod migrantů. Zděšení nad Trumpovým dokumentem střídá jásot

11:11 Mír a odchod migrantů. Zděšení nad Trumpovým dokumentem střídá jásot

Nová bezpečnostní strategie USA, která kodifikuje jejich přístup ke světu a i k Evropě, se v Česku o…