Poslanec SPD Vích: Ministerstvo zdravotnictví už zjevně jen přežívá. Naprosto nekompetentní

06.02.2021 20:39 | Zprávy

Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Radovan Vích by rád věděl, zda je ještě vůbec ministr zdravotnictví za hnutí ANO Jan Blatný spolu se svým týmem kompetentní k řešení koronavirové epidemie. Zdá se mu totiž, že Jan Blatný a jeho podřízení na ministerstvu už jen přežívají. Sám se proto rozhodl nabídnout cestu z krize. S pomocí ruské vakcíny Sputnik.

Poslanec SPD Vích: Ministerstvo zdravotnictví už zjevně jen přežívá. Naprosto nekompetentní
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Radovan Vích

Čísla ukazují, že vládě Andreje Babiše (ANO) se tak docela nedaří zvládat epidemickou situaci v České republice. Ministr zdravotnictví Jan Blatný opakovaně varoval, že dokud výrazně neklesnou počty lidí v nemocnicích, nelze mluvit o zlepšení situace. Čísla podle jeho názoru nezačnou klesat, pokud dnes značná část populace záměrně ignoruje protikoronavirová opatření.

Vláda na to reaguje tím, že chce opatření ještě zpřísnit. Jenže podle Radovana Vícha tudy cesta nevede.

„Ministerstvo je zcela bezradné, žijící ze dne na den, řízení nekompetentní. Vláda chce ještě přitvrdit a zamezit pohyb mezi kraji. Tudy ale cesta nevede,“ napsal doslova poslanec.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

21:21 „Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

Zahraniční média se shodují v tom, že střelbou na republikánského prezidenta Donalda Trumpa se prezi…