Poslanec „mánička“ Ferjenčík promluvil o tom, co se děje v Praze primátorky Krnáčové. Je to prý totální fiasko

03.03.2018 14:54 | Zprávy
autor: mp

Pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík, kterého Václav Klaus mladší označil za „máničku“, se znovu ozývá. V rozhovoru pro server Novinky.cz prozradil, jak si Piráti představují další vývoj v Praze. To, co čtyři roky předváděla primátorka za hnutí ANO, prý nelze popsat jinak než jako velké zklamání a fiasko. Tvrdou slovní ránu zasadil také pražské sociální demokracii.

Poslanec „mánička“ Ferjenčík promluvil o tom, co se děje v Praze primátorky Krnáčové. Je to prý totální fiasko
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Pirátů Mikuláš Ferjenčík, lídr pardubického kraje

„Pro mě je to dost velké zklamání. Myslel jsem si, že hnutí ANO bude mít ambici v Praze něco otevřít, zlepšit a ukázalo se, že jediné, o co jim jde, aby dostávali ta dobře placená místa, třeba za uvolněné předsedy výborů, kde bezprecedentně rozšířili počet placených pozic,“ popsal pirát Ferjenčík práci Krnáčové a jejich kolegů. Uznal sice, že by se možná našlo i něco, co se primátorce povedlo, jenže jsou to jen jednotlivosti. V předvolební kampani v roce 2014 slibovala mnohé. Slibovala, jak dá věci do pořádku. Jenže, kde nic tu nic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…