Poslankyně popsala podivné chování kolegyň od Pirátů

02.02.2026 18:25 | Komentář

DENÍK POSLANKYNĚ Opoziční poslanci celý týden vymýšleli nejrůznější průtahy jednání. A na jeho konci si pak jejich poslankyně stěžovaly, že chtějí jít v pátek odpoledne za dětmi a jejich vysvědčením. Gabriela Sedláčková jim pro příště sepsala, co všechno se dá udělat, aby situaci zabránily a nemusely se čílit v médiích, že sněmovna ničí jejich rodiny.

Poslankyně popsala podivné chování kolegyň od Pirátů
Foto: archiv G. Sedláčková
Popisek: Poslanykně Motoristů Gabriela Sedláčková

Narozeninový týden ve sněmovně

Tento týden byl můj. Můj narozeninový. Čtyřicátiny jsem loni nestihla oslavit, protože jsem byla dnem i nocí na kampani, jednaačtyřicáté narozeniny  jsem strávila ve sněmovně. Nevadí mi to. Dostala jsem život, jaký jsem si přála. Život tvrdý, politický. Život, ve kterém je třeba něco obětovat, abych měnila věci podle svého nejlepšího vědomí a svědomí k lepšímu.

V úterý jsem měla v plánu Hromniční večer s výrobou svíček u nás na Žižkově, ve středu v podvečer vernisáž, ve čtvrtek manikúru a pedikúru a na pátek naplánovanou slavnostní večeři s rodinou. Sněmovna má však vždycky přednost, a opozice svými obstrukcemi zařídila, že jsme jeli denně do večera, včetně pátku, tedy pololetních prázdnin.

Poslanci Motoristů. FOTO: archiv G. Sedláčková

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Špinaví lidé dělají špinavosti, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseKocum , 02.02.2026 19:19:02
Musíme si zvykat. S tím bylo kalkulováno i ohledně tiskové konference Petra Pavla. Ta byla uspořádána kvůli odůvodnění demonstrace proti vládě. Vše je přísně kalkulováno. Stejně tomu bylo i na Majdanu. Uvědomte si to prosím.

|  18 |  0

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…