Prachař podává trestní oznámení. Podívejte se kvůli čemu

15. 11. 2014 21:35

Odcházející ministr dopravy Antonín Prachař (ANO) se rozhodl podat trestní oznámení v souvislosti s tím, že podle něj někteří zaměstnanci Ministerstva dopravy dostali podvrh dopisu, který je podepsán jeho jménem. Prachař to dnes uvedl v rubrice Politici voličům serveru ParlamentníListy.cz s tím, že s uvedeným dopisem nemá nic společného.

Prachař podává trestní oznámení. Podívejte se kvůli čemu
Foto: ANO
Popisek: Ministr dopravy Antonín Prachař

„Dopis obsahuje vulgární a nebývale nenávistné útoky na řadu pracovníků ministerstva i na mou osobu. Rozhodl jsem se proto v souvislosti s tímto dopisem podat trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli zneužití mého jména,“ uvedl Prachař.

Poznamenal k tomu, že za hranicí slušnosti a korektní veřejné debaty pro něj bylo už úterní vyjádření Odborového sdružení Drážní inspekce. To podle něj „standardní kroky ministerstva“ ve vztahu k této organizaci přirovnávalo k „methanolové kauze“.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

22:20 „Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

V prosinci proběhla na půdě Senátu politická bitva, jejímž hlavním aktérem byl senátor Ivo Valenta a…