Pracuje prý pro Sobotku za 450 Kč za hodinu. Jeho jméno znáte

11.04.2014 7:23 | Zprávy
autor: vam

Bývalý sociálně demokratický předseda sněmovny Miloslav Vlček si jako externí poradce premiéra Bohuslava Sobotky přijde na 450 Kč za hodinu. Informuje o tom dnešní Právo s tím, že smlouva počítá s 90 hodinami měsíčně.

Pracuje prý pro Sobotku za 450 Kč za hodinu. Jeho jméno znáte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloslav Vlček

Vlček si tak může měsíčně naúčtovat až 40 500 korun, uvedl list s tím, že příslušná smlouva je dostupná na stránkách Úřadu vlády. Vlček, který se do prostředí sněmovny vrací po čtyřech letech, pracuje na živnostenský list, ostatní poradci mají podle Vlčka pracovní úvazek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lžou a manipulují. Turek v protiútoku. Nesrovnalosti kolem nehody

7:34 Lžou a manipulují. Turek v protiútoku. Nesrovnalosti kolem nehody

Média informovala, že si Filip Turek po vážné dopravní nehodě najal „právnické eso“ Tomáše Maxu. Pos…