Prase, zm*de. Popraví tě, hajzle. Jaromíru Štětinovi někdo drsně vyhrožuje. A bude to mít dohru

25.08.2019 20:20

Kanonáda hanlivých slov a výhrůžek přistála do e-mailové schránky bývalého europoslance a senátora Jaromíra Štětiny. Po urážkách typu „fašisticko-bolševický hajzle“ nebo „v Krymu tě odsoudí k popravě“ se na sociální síti obrátil na veřejnost a žádal o pomoc, jak má muže, jenž mu vyhrožuje, dopátrat.

Prase, zm*de. Popraví tě, hajzle. Jaromíru Štětinovi někdo drsně vyhrožuje. A bude to mít dohru
Foto: Ksienia Biazrukaja
Popisek: Jaromír Štětina

„Štetino, ty jsi komunistické a v současnosti fašistické hovado a prase,“ započal pisatel svůj nenávistný text. Doplnil, že takoví jako Štětina byli „třískáni na ulici každý den“. A s urážkami pokračoval i dále. Bývalého europoslance označil za „fašisticko-bolševického hajzla“. A nenávistná slova gradovala dále: Tvá rodina a voliči jsou vrazi. Závěrem tvůrce tohoto nenávistného e-mailu vyslovil přání, aby byl Štětina vydán do Luhanska nebo na ruský Krym, kde by jej odsoudili k popravě, pod kterou by se milerád podepsal.

Štětina e-mail jen těžko rozdýchává a neskrývá své obavy z výhrůžek, které nebere na lehkou váhu. „Nevíte někdo, kdo je Jaroslav Kukol, co mi píše takové laskavé dopisy?“ položil formou tweetu dotaz do prostoru občanské veřejnosti.

A rada na sebe nenechala dlouho čekat. Přispěchal s ní přispěvatel do diskuse Stanislav Mihulka. Stačí si prý dát ten e-mail do vyhledávače a hned zjistí, o koho jde. Štětinovi se ale přesto nedařilo muže dohledat, lidí s podobnými jmény vyhledávač nabídl hned několik. A tak se uživatel Mihulka ochotně jal řešit problém za něj.

„To bude možná překlep v příjmení. Správně je asi Kokot,“ připojil svou poznámku Alex Kelin, který podle textu hodnotí, že nepůjde o trolla, jelikož ti prý píší kultivovaněji. „Takže možná Minikokot s celoživotním komplexem z malosti a neschopnosti být komukoli prospěšným,“ doplnil komentující.

Profil vystupující pod názvem Bývalý pioneer Štětinovi poradil, ať se rovnou obrátí na kriminálku, jelikož obsah e-mailu překročil meze přijatelného.

 

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Peklo na Mostecku. Podívejte, co musejí snášet učitelé za 35 tisíc hrubého. Děti na ně útočí, některé ani neumějí číst

18:42 Peklo na Mostecku. Podívejte, co musejí snášet učitelé za 35 tisíc hrubého. Děti na ně útočí, některé ani neumějí číst

REPORTÁŽ „Vyhrožují nám. Už se nebojí ani odebrání dětí. Ty jsou agresivní, hází věci po učiteli…“ K…