Prase, zm*de. Popraví tě, hajzle. Jaromíru Štětinovi někdo drsně vyhrožuje. A bude to mít dohru

25.08.2019 20:20

Kanonáda hanlivých slov a výhrůžek přistála do e-mailové schránky bývalého europoslance a senátora Jaromíra Štětiny. Po urážkách typu „fašisticko-bolševický hajzle“ nebo „v Krymu tě odsoudí k popravě“ se na sociální síti obrátil na veřejnost a žádal o pomoc, jak má muže, jenž mu vyhrožuje, dopátrat.

Prase, zm*de. Popraví tě, hajzle. Jaromíru Štětinovi někdo drsně vyhrožuje. A bude to mít dohru
Foto: Ksienia Biazrukaja
Popisek: Jaromír Štětina
reklama

„Štetino, ty jsi komunistické a v současnosti fašistické hovado a prase,“ započal pisatel svůj nenávistný text. Doplnil, že takoví jako Štětina byli „třískáni na ulici každý den“. A s urážkami pokračoval i dále. Bývalého europoslance označil za „fašisticko-bolševického hajzla“. A nenávistná slova gradovala dále: Tvá rodina a voliči jsou vrazi. Závěrem tvůrce tohoto nenávistného e-mailu vyslovil přání, aby byl Štětina vydán do Luhanska nebo na ruský Krym, kde by jej odsoudili k popravě, pod kterou by se milerád podepsal.

Štětina e-mail jen těžko rozdýchává a neskrývá své obavy z výhrůžek, které nebere na lehkou váhu. „Nevíte někdo, kdo je Jaroslav Kukol, co mi píše takové laskavé dopisy?“ položil formou tweetu dotaz do prostoru občanské veřejnosti.

A rada na sebe nenechala dlouho čekat. Přispěchal s ní přispěvatel do diskuse Stanislav Mihulka. Stačí si prý dát ten e-mail do vyhledávače a hned zjistí, o koho jde. Štětinovi se ale přesto nedařilo muže dohledat, lidí s podobnými jmény vyhledávač nabídl hned několik. A tak se uživatel Mihulka ochotně jal řešit problém za něj.

„To bude možná překlep v příjmení. Správně je asi Kokot,“ připojil svou poznámku Alex Kelin, který podle textu hodnotí, že nepůjde o trolla, jelikož ti prý píší kultivovaněji. „Takže možná Minikokot s celoživotním komplexem z malosti a neschopnosti být komukoli prospěšným,“ doplnil komentující.

Profil vystupující pod názvem Bývalý pioneer Štětinovi poradil, ať se rovnou obrátí na kriminálku, jelikož obsah e-mailu překročil meze přijatelného.

 

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Xaver v akci. Po Moravcově trápení Vojtěcha se už houfují diváci

19:48 Xaver v akci. Po Moravcově trápení Vojtěcha se už houfují diváci

Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch, hlav…