Prásk. Babiš si dělá srandu z ODS. A oni z kongresu reagují

18.01.2020 19:30

Předseda vlády Andrej Babiš si tropí žerty z ODS. Jestliže občanští demokraté tvrdí, že je Česká republika „zemí, která vítězí“, je to jistě pravda. Jen je to prý díky Babišovu hnutí ANO a faktu, že ODS už sedm let nemá podíl na moci, takže to nemůže kazit.

Prásk. Babiš si dělá srandu z ODS. A oni z kongresu reagují
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš
reklama

Anketa

Povede se Vladimiru Putinovi v příštích letech snížit obří chudobu a korupci v Rusku?

84%
16%
hlasovalo: 15323 lidí
Premiér Andrej Babiš nebo někteří z jeho poradců sledují kongres ODS a na Facebooku pana premiéra ho komentují, Šéf hnutí ANO si tropí žerty z ODS. Pokud předseda ODS tvrdí, že je Česko zemí, která vítězí, tak je to prý stoprocentně pravda, jen za to nemůže ODS, která už je sedm let v opozici, ale hnutí ANO, které už sedm let vládne.

„Heslo ODS – Občanská demokratická strana o „zemi, která vítězí“, je super a naprosto pravdivé, Česká republika skutečně vítězí. Díky hnutí ANO a už sedmý rok, kdy ODS není ve vládě. Jejím posledním velkým počinem bylo, že zplodila nějakého AB a hnutí ANO, které naši zemi posouvá na špičku Evropy,“ napsal Babiš.

Jenže netrvalo dlouho a z ODS dorazila odpověď.

Ostatně i předseda ODS Petr Fiala ve svém projevu dával jasně najevo, že pod vládou Andreje Babiše se Česku nedaří tak, jak by mohlo, a že kabinet stávajícího předsedy vlády kašle na budoucnost této země a především živnostníci trpí kvůli EET a dalším věcem kvůli šikaně, které je Babišův kabinet podrobuje.

„Pane Andreji Babiši, doufáme, že si poslechnete Petra Fialu. Opravdu nestačí otevírat 4 kilometry dálnic ročně a o každé opravené silnici tvrdit, že je to nová dálnice. Řadit se ve stavebním řízení mezi nejhorší země na světě nebo pořizovat e-shop za 400 milionů neznamená vítězit,“ zaznělo z ODS.

Babiš však svým příspěvkem rozhodně vyvolal velkou pozornost, protože pod jeho příspěvkem se objevilo přes tisíc komentářů.

Andrej Babiš komentuje kongres ODS

Andrej Babiš komentuje kongres ODS

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Píč* a šišky! Piráti a STAN, to není láska. Nemělo se dostat ven

12:57 Píč* a šišky! Piráti a STAN, to není láska. Nemělo se dostat ven

Bude se za rok o přízeň voličů skutečně ucházet společná koalice Pirátů a STANu? Členové pirátské st…