Pražskou ČSSD povede do voleb zřejmě ředitel Motola Ludvík

24.03.2014 18:28 | Zprávy

Lídrem pražské sociální demokracie do podzimních komunálních voleb by měl být ředitel motolské nemocnice Miloslav Ludvík. Předsedové obvodních výkonných výborů (OVV) pražské ČSSD dnes vzali na vědomí, že jej nominovala většina obvodních organizací. Jeho kandidaturu musí ještě v květnu potvrdit krajský výkonný výbor (KVV).

Pražskou ČSSD povede do voleb zřejmě ředitel Motola Ludvík
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Miloslav Ludvík přichází na jednání zastupitelstva do budovy magistrátu

„Dnes se sešli předsedové pražských obvodních organizací, kteří diskutovali problematiku možných lídrů do zastupitelstva hlavního města. Valná většina se vyslovila pro kolegu Ludvíka, který je dlouho v zastupitelstvu, je velmi zkušeným manažerem a velmi dobře řídí největší českou nemocnici," řekl ČTK místopředseda KVV a zastupitel Karel Březina.

Ludvíkovu kandidaturu musí v průběhu jara ještě projednat jednotlivé obvodní výkonné výbory ČSSD na svých konferencích. Ludvíka jako první nominovali sociální demokraté na Praze 4, jeho „domovská" Praha 13 by jej podle informací ČTK měla zvolit ještě do konce března. KVV by jej měl jakožto lídra schválit v květnu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem, čtk

Rozpad EU

Dobrý den, opravdu myslíte, že je rozpad EU pravděpodobný? Že si kapříci vypustí rybník, a že rozpad země jako třeba Francie nebo Německo dopustí? A vlastně je vůbec rozpad možná jinak, než že z EU většina států vystoupí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

18:20 Seznamte se. Piráti nasadili „celebritu“. Veřejnost je v šoku

Že politické strany využívají v předvolební kampani celebrity, už asi nikoho nepřekvapí. SPOLU pomáh…