Pražští radní by dnes měli prodloužit platnost opencard

29.05.2012 6:18 | Zprávy
autor: vfe

Pražští radní v úterý zřejmě rozhodnou o prodloužení platnosti karet opencard o dva roky. Karty se pravděpodobně začnou prodlužovat od začátku června, prodloužení bude zdarma. Radní by měli jednat také o návrhu na zpoplatnění nově vydávaných karet a karet, kterým končí platnost a držitel si je nebude chtít prodloužit, ale vyměnit. Uvedla ČTK.

Pražští radní by dnes měli prodloužit platnost opencard
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlak ve stanici metra

Bez prodloužení by letos vypršela platnost asi 300.000 držitelů karet. Podle města ale asi třetina z nich nemá kartu aktivní a nepoužívá ji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Včera Palestina, dnes Venezuela, zítra… Z akce proti „fašistům z Washingtonu“

20:12 Včera Palestina, dnes Venezuela, zítra… Z akce proti „fašistům z Washingtonu“

„Způsobem, jak unesli Madura, chtěl Putin unést Zelenského. Šlo o stejný scénář, porušení mezinárodn…