Pražští radní projednají investice do zoo nebo regulaci reklamy

16.08.2016 6:53

Pražští radní budou dnes jednat o plánu rozvoje trojské zoo. V následujících letech by do ní mohlo město investovat přes 800 milionů korun. Vedení Prahy má rovněž projednat regulaci reklamy, rozvoj wi-fi na veřejných prostranstvích nebo výběrová řízení na vybavení pro strážníky městské policie. Radní rovněž vyberou ředitele Divadla v Dlouhé.

Pražští radní projednají investice do zoo nebo regulaci reklamy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova pražského magistrátu

Praha by mohla do rozvoje zoo v Troji investovat v letech 2017 až 2022 zhruba 838,6 milionu korun. Peníze by mohly jít například na výstavbu nového pavilonu pro gorily, expozici pand nebo na modernizaci infosystému zoologické zahrady.

Vedení Prahy by dnes mohlo také upravit dlouholetou smlouvu s francouzskou reklamní společností JCDecaux. Uzavřením dodatku firmě umožní instalaci wi-fi připojení na zastávkách MHD. Zabývat se bude také regulací reklamy v památkové rezervaci. Až na výjimky budou zakázány nosiče o rozměrech do jednoho metru čtverečního, které visí na sloupech. Radní projednají také výběrová řízení na vybavení strážníků, například tendr na obuv.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam, čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

22:08 Karel Čapek vymyslel slovo robot, Václav Havel humanitární bombardování. Paní Albrightová, jak se vám spí? V Praze se připomínalo bombardování Jugoslávie

REPORTÁŽ Před srbským velvyslanectvím se připomínalo již devatenácté výročí událostí, které značně r…