Pražští strážníci nakoupí střelivo, ponožky a radary za 13,6 milionu

12.12.2017 15:33 | Zprávy

Pražští strážníci podepíší rámcové smlouvy na dodávku střeliva, ponožek a laserových měřičů rychlosti v souhrnné částce 13,62 milionu korun bez DPH. Všechny smlouvy jsou čtyřleté. Vyplývá to z materiálů, které dnes schválili pražští radní. Zprávu přinesla ČTK.

Pražští strážníci nakoupí střelivo, ponožky a radary za 13,6 milionu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz

Forma rámcové smlouvy umožňuje městské policii, že nemusí vyčerpat celou částku. Vedení Prahy již strážníkům odsouhlasilo na konci listopadu nákup bot.

Do koupě střeliva vloží městská policie maximálně 4,6 milionu korun. Jeden náboj bude stát 3,79 Kč. Strážníkům je dodá firma Sellier & Bellot. Střela musí být celoplášťová, z prvovýroby a nábojnice musí být mosazná. Dodávány budou v baleních po 25 až 50 kusech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump měl přerušit jednání a volat Putinovi

19:50 Trump měl přerušit jednání a volat Putinovi

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj usedl k jednání s Donaldem Trumpem. Později je doplnili evr…