Premiér ztloustl, uvádí bulvár. A prý v tom není sám

27.7.2012 8:14 dop.

Bulvární deník Blesk si vzal v pátek na mušku tělesnou váhu politiků. Podle deníku se někteří z nich ve svých postech pěkně nafoukli. Může za to prý strava doslova "za hubičku", někteří poslanci tak mají problém vůbec se vejít do sněmovních lavic.

Premiér ztloustl, uvádí bulvár. A prý v tom není sám
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koláčky

Blesk získal ceny z utajovaného jídelníčku poslanecké kantýny. Polévka tam stojí 9 korun, obalovaný květák 39 korun. Na pečeném kuřeti s bramborem i oblohou si mohou poslanci pochutnat za 60 korun. A jako dezert se nabízí rakvička se šlehačkou za 6 korun.

Jako by nestačilo, že ve svých úřadech mají celodenní stravu za symbolické ceny, politici se navíc často zdarma vykrmují na různých pracovních rautech a večeřích. Někteří zákonodárci by těmto svodům měli raději odolávat a trochu se krotit. Jinak si prý budou muset odhlasovat další výdaj: gumové lavice.

Co takhle vyměnit kantýnu za návštěvu posilovny?

"Všimli jste si, jak se mu změnil počet bradiček?" Komentuje deník například změnu hmotnosti u Petra Nečase poté, co se stal premiérem. "Co takhle zajít místo do sněmovní kantýny do posilovny?" navrhuje zase poslanci Jiřímu Šlégrovi, bývalému hokejistovi. Tatam je prý jeho někdejší vypracovaná postava.

Politici by se nad svým stravováním měli zamyslet a vzít si příklad z místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha, který se rozhodnul zhubnout.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

18:20 „Scénář kauzy odešel Wollnerovi ve 22:58.“ Výbuch! Bývalá reportérka ČT odhalila, proč kauza kolem Hlubučka nešla dávno ven

Někdejší elitní policista Robert Šlachta, který se proslavil především policejním zásahem na Úřadu v…