Prezident Zeman vyjádřil hlubokou lítost nad úmrtím vojáků v Afghánistánu. Od boje proti terorismu nás ale nesmí odradit

05.08.2018 14:06 | Zprávy
autor: mp

Českem otřásla zpráva o úmrtí tří českých vojáků v Afghánistánu. Hlubokou lítost rodinám vyjádřil i prezident Miloš Zeman.

Prezident Zeman vyjádřil hlubokou lítost nad úmrtím vojáků v Afghánistánu. Od boje proti terorismu nás ale nesmí odradit
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Na zahraniční misi v Afghánistánu zemřeli tři čeští vojáci. Usmrtil je sebevražedný atentátník. Jejich smrti lituje mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů. Hlubokou soustrast rodinám vojáků vyjádřil i prezident Miloš Zeman.

„Hluboká lítost a soustrast všem příbuzným obětí sebevražedného atentátu. Nemělo by nás to však odrazovat od úsilí nadále bojovat s mezinárodním terorismem,” uvedl prezident republiky a vrchní velitel ozbrojených sil České republiky Miloš Zeman. Prezidentovo vyjádření uveřejnil na sociální síti Facebook hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jiří Vosecký byl položen dotaz

SLK

Nemyslíte, že SLK táhne dolů STAN? To se podle mě taky dost zpronevěřilo svému programu. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

14:31 Vyřešte Benešovy dekrety, jinak nic nebude. Magyar nastoupil na Fica

Slovenský premiér Robert Fico telefonicky hovořil s budoucím premiérem Maďarska Péterem Magyarem. Fi…