Prezidentský kandidát Franz spustil svůj volební web

09.08.2012 18:20

Prezidentský kandidát Vladimír Franz dnes spustil svůj volební web. Na stránkách i sociální síti Facebook zároveň zveřejnil text prohlášení, ve kterém se zamýšlí nad úlohou prezidenta ve společnosti. O internetové stránky se mu starají lidé z iniciativy Vladimír Franz prezidentem (VFP).

Prezidentský kandidát Franz spustil svůj volební web
Foto: archiv V. Franze
Popisek: Prof. JUDr. Vladimír Franz
reklama

Stránky obsahují základní údaje o Franzovi, jeho životopis a názory. Webu vévodí fotografie prezidentského kandidáta, který je známý výrazným tetováním v obličeji. Jedním z prvních textů je jeho dnešní prohlášení, podle kterého má být prezident jednotícím prvkem české politiky.

"Měl by být veden snahou překlenovat to, co politickou scénu i společnost rozděluje, hledat, podporovat a akcentovat to, co jí spojuje," píše Franz. "Prezident republiky tedy není a ani nemůže být autorem a nositelem nějaké vlastní a na výkonné moci zcela nezávislé hospodářské, sociální, zdravotní, environmentální, natož zahraniční politiky," dodává kandidát.

Prezident má podle Franze podporovat takové iniciativy, které povedou ke zlepšení života občanů, zároveň musí odmítat negativní jevy, které společností hýbou. Na internetové stránce jsou shromážděny informace o prezidentském kandidátovi, které se objevily na různých zpravodajských serverech. Jsou zde i citáty osobností, které podle iniciativy VFP jeho kandidaturu podporují, například herce Tomáše Hanáka a režiséra Václava Marhoula.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

18:00 Veřejný útok na Pekarovou-Adamovou. Štětinu musel uzemnit Kalousek. A to nebylo vše

Spisovatel a bývalý senátor Jaromír Štětina na twitteru osočil předsedkyni TOP 09 Markétu Pekarovou-…