Příbuzní novináře Karla Slezáka zveřejnili příčinu jeho náhlého úmrtí

10.02.2018 21:25

Jsou to dva týdny od násilného incidentu, ke kterému došlo ve volebním štábu Miloše Zemana v pražském Top hotelu. Ukončení policejního vyšetřování se však už nedočká podnikatel, novinář a bývalý boxer Karel Slezák, který v něm sehrál jednu z hlavních rolí. Podle jeho rodiny a přátel totiž zemřel v důsledku mediální štvanice, jeho dcera prozradila, co bylo příčinou jeho úmrtí, které přišlo ani ne čtrnáct dní po potyčce.

Příbuzní novináře Karla Slezáka zveřejnili příčinu jeho náhlého úmrtí
Foto: Screen: Youtube
Popisek: Karel Slezák a Milan Rokytka.

Boxer Karel Slezák totiž jednomu z kameramanů dal třikrát pěstí, protože dokumentoval novináře Milana Rokytku ve chvíli, kdy byl indisponován. Informace o tom, že měl Slezák sám slabé srdce, jeho dcera vyvrátila. „Tatínek měl srdce jako zvon, velice zdravé,“ uvedla. Jenže spekulace o stavu jeho srdce vznikly především z dřívějšího prohlášení Slezákova přítele Rostislava Osičky. „Měl špatné srdce, stalo se mu to na tom prezidentově štábu a asi to nevydržel,“ uvedl. Po dvou dnech svůj názor ale změnil a uvedl, že Karel Slezák měl zdravé srdce, ale jeho vysoký tlak mu ublížil při tom velkém mediálním rozrušení.

  • Původní zdroj ZDE

K tomuto tvrzení se pak následně přidala i dcera zesnulého. „Prosíme tímto veřejnost i tisk, aby respektovaly naše soukromí a daly nám potřebný čas vyrovnat se s naší tragickou ztrátou člověka, za jehož čestností a poctivostí budeme vždy stát. Karel nás opustil v úterý 7. února, následkem disekce aorty, v důsledku náporu posledních dnů, které pro něj nebyly zrovna příznivé,“ napsala pro TN.cz.

Disekce aorty je smrtelně nebezpečný stav, při kterém dochází k natržení stěny této tepny zevnitř. Jde o smrt bolestivou, muže kolem 60. až 70. roku života postihuje často.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To bude s*ačka! Pozvracíte se! Ovčáček a Soukup vytočili celou „kavárnu". A to ještě ani nezačali

21:39 To bude s*ačka! Pozvracíte se! Ovčáček a Soukup vytočili celou „kavárnu". A to ještě ani nezačali

Oficiální stránka televize Barrandov na svém twitteru sdílela upoutávku na premiérový díl pořadu Pol…