Přibývají hlasy z velkých měst, ve Sněmovně zřejmě bude sedm stran

26.10.2013 16:39 | Zprávy
autor: pan

Z hlasů je již sečteno více než 90 procent a zřejmě tak výsledky zůstanou přibližně stejné i po sečtení všech zbývajících. Do Poslanecké sněmovny se zřejmě dostane sedm stran, tři nově.

Přibývají hlasy z velkých měst, ve Sněmovně zřejmě bude sedm stran
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volby, ilustrační foto

Na prvním místě je stále ČSSD s 21 procenty hlasů, následuje hnutí ANO s téměř 19 procenty. Komunistům zatím hlasy mírně klesly na 15,4 procenta hlasů, naopak TOP 09 díky sečtení hlasů z velkých měst posílila na 11,2 procenta hlasů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Stýská se vám po komunistech, s kterými jste spolupracoval?

Nebo jak jinak si vysvětlit, že používáte stejné praktiky a zvete si na kobereček umělce za jejich názor? A co se stane, když nepřijdou? Netvrdili jste, jak bude tato vláda bojovat za svobodu slova? Máme se bát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadávky Babišovi za „ruskou propagandu“ míří vedle. Je zde důkaz

14:27 Nadávky Babišovi za „ruskou propagandu“ míří vedle. Je zde důkaz

V nedělním pořadu TV Nova za pět minut dvanáct se Andrej Babiš vyjadřoval k zahraniční politice. Odk…