Primátor podporuje úchylné a zdraví nebezpečné gaye, spílá po roce Hájek

26.07.2012 15:49 | Zprávy

Prezidentův vicekancléř Petr Hájek, který již vloni kritizoval festival homosexuálů Prague Pride, se pro ParlamentníListy.cz exkluzivně vyjádřil k druhému ročníku této akce.

Primátor podporuje úchylné a zdraví nebezpečné gaye, spílá po roce Hájek
Foto: hrad.cz
Popisek: Bývalý vicekancléř Václava Klause Petr Hájek ve své pracovně.

Podle Hájka je záštita ze strany pražského primátora Bohuslava Svobody skandální. Hájek dále upozorňuje, že mezi homosexuály se šíří řada infekčních nemocí. Homosexualita je podle něho deviací a smrtelnou nemocí duše.

„V Praze proběhne opět po roce „veselá“ náborová akce homosexuálů. Vzhledem k tomu, že jsem v loňském roce protestoval proti její podpoře pražským primátorem za ODS, a dostal se kvůli tomu do mediální přestřelky, oslovila mne řada novinářů, pro něž je to jen zajímavým tématem okurkové sezóny. Ve snaze vyhnout se mylným či záměrně posunutým interpretacím v rozhovorech, napíšu k tomuto vážnému tématu pár slov sám,“ vysvětlil na úvod Hájek, proč napsal k akci komentář.

Celý exkluzivní komentář Petra Hájka najdete ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

22:05 Čeká Američany další nekonečná válka? Tucker Carlson připomněl revoluci

Scott Horton, ředitel Libertarian Institute, se setkal s moderátorem Tuckerem Carlsonem, aby rozebra…