Primátorem Zlína byl dnes zvolen Jiří Korec (ANO)

01.11.2018 10:13 | Zprávy
autor: mp

Jiří Korec (ANO) se stal primátorem Zlína, dnes ho do čela krajského města zvolilo ustavující zastupitelstvo. V minulém volebním období byl náměstkem primátora. Pro Korce dnes hlasovalo 27 z 39 přítomných zastupitelů, deset zastupitelů se zdrželo, jeden byl proti a jeden nehlasoval. Korec neměl protikandidáta. Informuje o tom ČTK.

Primátorem Zlína byl dnes zvolen Jiří Korec (ANO)
Foto: utb.cz
Popisek: Univerzita Tomáše Bati Zlín

Město příští čtyři roky povede koalice vítězného hnutí ANO, STAN, lidovců, ODS a Pirátů. V jednačtyřicetičlenném zastupitelstvu má 29 křesel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přímo z Íránu: Nic se nehroutí. Na válku jsme připraveni

12:05 Přímo z Íránu: Nic se nehroutí. Na válku jsme připraveni

Válka v Íránu nekončí. Zatímco západní média spekulují o blížícím se kolapsu íránského režimu, exklu…