Pro Západ jsme kolonie, ve které vidí odbytiště pro své šmejdy a levnou pracovní sílu, uvedl Okamura

22.12.2020 18:11 | Zprávy

Tomio Okamura zveřejnil na svém facebooku příspěvek, kde tvrdí, že Evropská unie i NATO naprosto selhaly i v případě migrační krize. „Turecko, člen NATO, který má přihlášku do EU a který je blízkým spojencem Německa, okupuje členský stát EU – Kypr. Turecko fakticky napadlo též členský stát EU i NATO – Řecko při útoku migrantů na hranice. Na EU a NATO nemůžeme v žádném případě spoléhat,“ říká předseda SPD.

Pro Západ jsme kolonie, ve které vidí odbytiště pro své šmejdy a levnou pracovní sílu, uvedl Okamura
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Bezpečnostní, obranou, politickou i ekonomickou alternativou pro budoucnost je podle Okamury Visegrád. Silná Visegrádská čtyřka by měla fungovat jako protiváha Evropské unie. 
 
„Musíme budovat silný suverénní národní stát a armádu, která bude bránit naše území a která nebude určená na zahraniční mise. Musíme budovat spojenectví ne na základě krásných řečí, ale na základě reálných zájmů,“ dodává Okamura. 

Podle něj mají státy Visegrádu a střední Evropy pět skutečných a klíčových zájmů

  • zabránit masové imigraci a islamizaci našich zemí
  • zabránit vzniku superstátu pod hegemonií Německa a Francie
  • zachovat evropský charakter našich zemí proti multikulturalismu
  • vytvořit obranné a geopolitické společenství v prostoru mezi Německem a Ruskem (a Tureckem), jak to chápal již Palacký
  • vytvořit hospodářské společenství nezávislých států. Toto uskupení musíme budovat pro případ, že se západní Evropu nepodaří zachránit před islamizací a pro případ, že z EU vzniknou Spojené evropské emiráty

„Podobně jako v roce 1938 nemůžeme spoléhat na dnes již zdegenerovaný neomarxistický takzvaný Západ reprezentovaný Německem a Francií, které s námi mají zlé úmysly. Jsme pro ně jenom kolonie, ve které vidí odbytiště pro své šmejdy, levnou pracovní sílu a místo, ze kterého mohou vysávat zisky,“ uzavřel předseda SPD. 
 
Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Barbora Richterová

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

10:50 Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

Corey Comperatore, inženýr a otec dvou dětí, zemřel jako hrdina při pokusu o atentát na bývalého pre…