Problém TOP 09? Byznys je pro ni důležitější než talent, píše komentátor

21.10.2014 9:06 | Zprávy

TOP 09 je stranou, kde se podle Ondřeje Koutníka upřednostňuje byznys před talentem. Ve svém komentáři to dokazuje na posledním výběru dočasného šéfa pražské topky. Namísto, aby prý buňku vedl někdo z mladých a schopných členů, dostal přednost Jiří Pařízek. Nejenže se do zastupitelstva neprobojoval, ale jeho osoba je spojena s firmou IDS, která firmě města svými chybami údajně způsobila miliardové škody.

Problém TOP 09? Byznys je pro ni důležitější než talent, píše komentátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební štáb TOP 09 v hotelu Don Giovanni

Ondřej Koutník očekával po odchodu Tomáše Hudečka a Jiřího Vávry z pražské TOP 09 „personální občerstvení“. Avšak jejich odchod, který měl posílit místní organizaci, vyústil v dočasné vedení pražské topky Jiřím Pařízkem, který ji podle komentátora jen těžko vzkřísí.

„Jiří Pařízek je stále ještě radním pro dopravu a šéfem dozorčí rady největší městské firmy v republice – pražského dopravního podniku. Do zastupitelstva se letos neprobojoval, zůstal pouhým straníkem s lukrativní funkcí,“ konstatuje komentátor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

16:15 Černé na bílém: EU si platí své novináře, aby „vyšetřovali“ její kritiky

Novináře, kteří se navenek prezentují coby nezávislí, platili nejen Američané. Investigativní organi…