Proč neklesá cena benzínu? Štěpánek ukázal prstem. A takto dopadneme s plynem

18.07.2022 8:56 | Rozhovor

„Byl bych raději, kdybychom měli vládu českou, a ne bruselskou či ukrajinskou,“ nebere si servítky s kabinetem Petra Fialy první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek, který v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz mimo jiné prozradil také to, že nemá nic proti tomu, abychom jako Česká republika snižovali závislost na ruské či jakékoliv jiné ropě. „Na unijní solidaritu bych však nesázel,“ domnívá se Štěpánek s tím, že dobrým příkladem mohla být pandemie covid-19, kdy každá země kopala hlavně sama za sebe.

Proč neklesá cena benzínu? Štěpánek ukázal prstem. A takto dopadneme s plynem
Foto: Archiv P. Štěpánka
Popisek: První místopředseda Trikolory Petr Štěpánek

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč si zvete umělce, kteří se účastnili demonstrace proti vám?

Podle vás snad udělali něco špatného nebo nemají právo demonstrovat? A jestli s nimi chcete jednat o jejich názoru, proč jen s nimi? Proč ne i s obyčejnými lidmi, co tam byli? Nebo ty si také pozvete? Děkuji. A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…