Profesor Keller chválí sociální demokraty. Ve volbách jim věští úspěch

09.03.2013 19:23

Už za rok proběhnou volby do Poslanecké sněmovny. Profesor Jan Keller, sociolog a filozof, natočil video se vzkazem pro ČSSD: „Připravte se nejen na volby, ale i na období po nich.“ Sociální demokraty totiž v případě vítězství čeká, podle jeho názoru, spousta práce.

Profesor Keller chválí sociální demokraty. Ve volbách jim věští úspěch
Foto: Archiv
Popisek: Sociolog Jan Keller

 

Sociální demokracie disponuje rok před volbami, podle Kellera, hned dvěma velkými výhodami. Za prvé, její vedení v uplynulém období prý jednoznačně prokázalo, že je schopno nadřadit společné zájmy nad cíle jednotlivců. A za druhé, ČSSD má velkého spojence, kterým je současná vláda premiéra Petra Nečase.

Celé video naleznete ZDE.

„Petr Nečas a jeho ministři dělají v podstatě všechno proto, aby během toho roku, který ještě zbývá do voleb, přihráli sociální demokracii odhadem něco mezi sedmi až deseti procenty,“ míní profesor. Je tak, podle jeho názoru, velice pravděpodobné, že ČSSD ve volbách nad ostatními stranami drtivě zvítězí.

Keller však upozorňuje, že skutečným problémem tedy nebude volby vyhrát, ale vypořádat se následovně s problémy, které současná vláda servíruje. „Vláda dělá všechno proto, aby naše země byla prakticky neřiditelná. ČSSD by se měla připravit nejen na volby, ale také na to, že teprve po volbách vyplyne na povrch všechno to, co dnes dělá pravice, a bude to muset řešit levice,“ vzkazuje sociálním demokratům a varuje je před nesnadnými úkoly, co je, jako pravděpodobné vítěze voleb, čekají.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nem

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“

12:56 Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“

Expert na ruské dezinformace a propagandu Jakub Kalenský, jenž nedávno na půdě Kongresu USA prohlási…