Projekt Bohouška Sobotků nestačí, píše komunista. Musíme prý udělat následující

09.10.2016 19:55

Vladimír Hejnic sám na sebe prozrazuje, že byl před rokem 1989 členem KSČ a od roku 1993 je členem KSČM. Při pohledu na výsledky krajských voleb je mu prý jasné, že bude třeba přijmout systémovou změnu, která lidem znovu umožní podílet se na věcech veřejných, projekt „Bohouška Sobotky“ prý nestačí.

Projekt Bohouška Sobotků nestačí, píše komunista. Musíme prý udělat následující
Foto: pppartners.cz
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka na Dnech NATO a Dnech Vzdušných sil AČR v Ostravě
reklama

„Bude vhodné hledat možnost reálné nabídky občanům ke spoluúčasti na řešení současného stavu – ne na projektu nebo akci, o které hovoří například jako jeden z mnohých Bohoušek Sobotků. Hledat možnost systémového fungování občanské společnosti. Bez občanů s volebním právem se k demokracii nikdy nikdo nepřiblíží, a proto mají různí Babišové pole neorané,“ upozorňuje bývalý voják a volič KSČM pro server Britské listy.

Na prvním místě je podle autora třeba přestat svádět bitvy o vnitrostranická křesla a starat se o voliče. Něco takového se však zatím zdá být v nedohlednu.

A přece se ve společnosti najdou lidé, kteří jistě vědí, jak oslovit mladší občany a jak naslouchat starším. Lidé ve věku 65 až 70 let prý mohou pomoci radou, ale rozhodně nemohou táhnout společnost kupředu, na to už nemají lidé vyššího věku energii. Hejnic tu prý podle vlastních slov naráží na senát, jenž připomíná uskupení starších.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moc CIA v Česku. Topolánek bez zábran o USA

13:17 Moc CIA v Česku. Topolánek bez zábran o USA

Kauzu Vrbětice považuje Mirek Topolánek za vrchol ledovce působení ruských tajných služeb v Česku. A…