Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Hejtmani za ODS Ilona Mauritzová (Karlovarský kraj), Martin Červíček (Královéhradecký kraj), Vítězslav Schrek (Kraj Vysočina) a Martin Kuba (Jihočeský kraj) žádají vládu a všechny poslance koaličních a opozičních stran, aby se pokusili najít řešení při jednání o nouzovém stavu.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?
Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…