Průmysl asi povede Jiří Cienciala. Léta řídil Třinecké železárny

02.07.2013 16:05 | Zprávy

Kandidátem na ministra průmyslu v úřednické vládě je rektor Vysoké školy podnikání v Ostravě Jiří Cienciala. Někdejší dlouholetý generální ředitel Třineckých železáren dnes obdržel nabídku od designovaného premiéra Jiřího Rusnoka. Cienciala to novinářům řekl po odpoledním jednání s předsedou úřednického kabinetu v Kramářově vile.

Průmysl asi povede Jiří Cienciala. Léta řídil Třinecké železárny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Rusnok

Čas na rozhodnutí, zda nabídku přijme, má do čtvrtka nebo do pátku. Cienciala novinářům řekl, že od Rusnoka dostal nabídku na působení v dočasné vládě. Zároveň se s ním prý bavil i o dalších možných kandidátech na ministra. "My jsme si na to nějaký čas dali - do čtvrtka nebo do pátku. A budeme hledat nějaká východiska," řekl Cienciala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: lze, čtk

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Přidejte Ukrajinu.“ Pavel mění Babišovi program. Holec se neudržel

20:11 „Přidejte Ukrajinu.“ Pavel mění Babišovi program. Holec se neudržel

Prezident Petr Pavel žádá, aby nová vláda ANO, SPD a Motoristů v programovém prohlášení jasně popsal…